Пожалуйста, включите JavaScript! Как это сделать!
Єгоров Богдан Вікторович
Президент ОНТУ
Головна Форум Суспiльна дiяльнiсть Публiкацii в змi Вiдео Сайт ОНТУ
Фото

Галерея

Зараз на сайті 1 


Біографічний нарис
Богдан Вікторович Єгоров народився 15 серпня 1958 року в місті Воркута, Комі АРСР (Республіка Комі, РФ) в сім'ї шахтаря-електромеханіка.
Після закінчення середньої школи №1 в м.Бершадь (Вінницька область) у липні 1975 року розпочав трудову діяльність вантажником на Вінницькому радіоламповому заводі. У вересні 1975 року пройшов навчання за інтенсивною програмою і отримав робочу професію токаря ІІІ-го розряду. До червня 1976 року працював токарем на цьому ж заводі. В липні 1976 року успішно склав вступні іспити і став студентом факультету Технології комбікормових і біохімічних виробництв Одеського технологічного інституту харчової промисловості ім. М.В.Ломоносова. Середина 70-х років характеризувалася стрімким розвитком комбікормової промисловості СРСР, відчувалася гостра нестача інженерних кадрів. Тому в 1975 році в Одеському технологічному інституті харчової промисловості ім. М.В. Ломоносова, як тоді називалася Одеська національна академія харчових технологій, після двадцятирічної перерви було відкрито новий факультет і відновлено кафедру технології комбікормів, яка була єдиною кафедрою такого профілю на весь колишній Союз. Такою ж унікальною вона залишається в Україні й дотепер.
У 1981 році Б.В.Єгоров закінчив інститут з відзнакою та отримав кваліфікацію „інженер-технолог” за спеціальністю „Технологія зберігання та переробки зерна”. За направленням Міністерства вищої освіти Української РСР був направлений на роботу в Одеський технологічний інститут харчової промисловості ім. М.В.Ломоносова на посаду інженера науково-дослідної частини. Завідуючий кафедрою доц. Чайка І.К. надав усі можливості для творчої роботи. У грудні 1981 рокуБ.В.Єгоров перейшов на викладацьку роботу на посаду асистента кафедри Технології комбікормових і гідролізних виробництв.
У 1985 році Б.В. Єгоров успішно захистив кандидатську дисертацію на тему «Розробка технології і теплової обробки зерна сої при виробництві комбікормів». У 1987 році Б.В.Єгорова було обрано доцентом, а у 1988 році присвоєно вчене звання доцента по кафедрі технології комбікормів.
Кінець 80-х років ознаменувався цікавими контактами молодого вченого з керівником радянської наукової школи системного аналізу академіком В.В.Кафаровим, з представниками цієї школи А.Ю.Винаровим, В.А.Панфіловим та ін. Тісне спілкування з провідними вченими суттєво вплинуло на світогляд і формування Б.В.Єгорова як вченого, дозволило опанувати загальні підходи до організації та проведення наукових досліджень. В результаті Б.В.Єгоров вперше запровадив принципи системного аналізу і синтезу до удосконалення діючих, розробки нових технологій виробництва преміксів і комбікормів та оцінки ефективності їх функціонування, що надало йому можливість достроково завершити підготовку в докторантурі та 22 грудня 1990 року успішно захистити докторську дисертацію на тему «Науково-технічні основи удосконалення технології комбікормів». У 1991 році йому було присуджено наукову ступінь доктора технічних наук, а у 1992 р. – присвоєно наукове звання професора по кафедрі технології комбікормів.
В січні 1991 року Б.В.Єгорова було обрано завідуючим кафедрою технології комбікормів, якою він керує до сьогодні.
У 1996 році ректор Одеської державної академії харчових технологій проф.. Захаров М.Д. призначив професора Б.В.Єгорова проректором з науково-педагогічної та навчальної роботи.
4 червня 2003 року делегатами трудового колективу Одеської національної академії харчових технологій Богдан Вікторович Єгоров був одноголосно обраний ректором академії.
Національний статус, який отримала академія у 2002 році, потребував подальшого практичного підтвердження. Розпочався творчий, цікавий та результативний період її діяльності, результати якої відзначені численними нагородами. У тому числі Асамблеї ділових кругів України за видатні заслуги у підготовці висококваліфікованих кадрів («Інтелект нації», 2003), Асамблеї ділових кругів Європи за успіхи в досягненні європейських показників якості у наданні освітніх послуг («Європейська якість», 2004), золотими медалями міжнародної виставки «Світ високих технологій. Hi-Tech» (2003, 2004, 2005). У 2005 р. академія стала лауреатом національного конкурсу «Лідер харчової і переробної промисловості України», у 2006 р. – удостоєна звання переможця конкурсу «100 кращих товарів 2005 р. України» в номінації «Освітні послуги». У 2006 р. ОНАХТ було обрано лауреатом щорічного рейтингу популярності людей і подій «Народне визнання» (Одеса) в номінації «Лідер в сфері освіти». У цьому ж році академія увійшла до числа 200 кращих вузів України, зайнявши 27-е місце, у 2007 р. – 24-місце, у 2008 році – 33 місце. У 2008 році за результатами рейтингового оцінювання випускниками і роботодавцями за системою „Компас” академія увійшла до десятки найпрестижніших вищих навчальних закладів Півдня України.
У 2007 році за значні здобутки у справі підготовки висококваліфікованих фахівців і наукові досягнення колектив академії був нагороджений Грамотою Кабінету Міністрів України.
У 2009 році Міністерство аграрної політики України, враховуючи внесок вчених академії у справу підготовки висококваліфікованих фахівців для харчової і зернопереробної промисловості і розвиток харчової науки та технологій, визначило Одеську національну академію харчових технологій провідним профільним вищим навчальним закладом України з підготовки фахівців для харчової та зернопереробної промисловості, а також провідним науковим центром з дослідження проблем зберігання і переробки зерна, створення нових продуктів функціонального і оздоровчого харчування.
За внесок у розвиток вищої освіти, харчової та зернопереробної галузі професор Б.В. Єгоров нагороджений почесними відзнаками губернатора Одеської області і Голови Одеської обласної ради, грамотами ВАК України, грамотами і «Знаком пошани» Міністерства аграрної політики України, грамотами і почесним знаком «Відмінник освіти і науки України» Міністерства освіти і науки України.
За успіхи і досягнення у підготовці висококваліфікованих фахівців, розробку і запровадження наукових результатів у 2007 році Указом Президента України  професору Б.В. Єгорову присвоєно почесне звання “Заслужений діяч науки і техніки України”. 

Єгоров Б.В. одружений. Дружина - Єгорова Антоніна Вікторівна, кандидат технічних наук, доцент. Разом народили і виховують трьох дітей, мають трьох онуків.

 прочитано: 17002

    Головна | Форум | Суспiльна дiяльнiсть | Публiкацii в змi | Вiдео | Сайт ОНТУ

Авторські права охороняються.
Відтворення матеріалів або їх частин у будь-якому вигляді без письмового дозволу заборонено!
© 2010, Одесса «Created By MaX»


створене за: 0.08 секунди и 13 запитів до БД, використано пам'яті : 1.75 Mb

Ректор ОНАХТ Єгоров Богдан Вікторович Все права защищены Єгоров Богдан Вікторович Авторские права охраняются Єгоров Богдан Вікторович © 2010 Єгоров Богдан Вікторович